Tikslas: Surinkti 1000+ Euro. Visą savo 2016 m Forever living produktų pardavimo pelną, skirsiu  onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams Lietuvoje.

Apie Forever Living products

Tai aukštos kokybės produktai, kurių gamybai naudojama tik Alavijo lapo viduje esanti skaidri želė. Produktų asortimentą sudaro Alavijo sulčių gėrimai, maisto papildai, svorio reguliavimo priemonės, asmens higienos ir odos priežiūros priemonės, dekoratyvinė kosmetika.

Trumpai apie save:

Mano vardas yra Rita Pankuniene. Prieš 9 mėnesius ryžausi avantiūrai- pradėjau dirbti su Forever living products. Tiems, kurie mane pažįsta, buvo keista, kaip aš, būdama vyr. finansininkė, įsitraukiau į šią veiklą. Dažnas klausė: kodėl?

Atsakymas buvo gan paprastas: mūsų šeima laukė antro vaikučio, motinystės atostogų išmokos Airijoje yra mažos, todėl mums reikėjo papildomų pajamų.

Kodėl aš pradėjau dirbti su Forever living produktais? Ogi aš jais patikėjau :) (o mane įtikinti nėra lengva). Produktus pradėjau naudoti pati ir 'brukau' tiesiogine to žodžio prasme namiškiams, kurie, iš pradžių sukąstais dantimis, bet pamatę produktų teikiamą naudą bei jų poveikį, irgi mielai juos naudoja.

Motinystės atostogos Airijoje - labai trumpos, todėl kai grįžau į darbą, priežastis, kodėl dirbu su Forever neteko svarios  prasmės. Man labai patiko ši veikla, bet turėjau atrasti naują tikslą, kodėl tai darau.

Sausio 22d, per Forever Living Products renginį, kurio svečias buvo Aidan O’Hare , supratau, kad noriu padėti sergantiems vaikams ir tai galiu padaryti su Forever Living products. Taip gimė mintis, o kartu atradau naują “Kodėl” dirbu su Forever.

Pabaigai…daugeliui kirba mintis, Koks yra mano motyvas? Viskas labai paprasta- už pinigus nenusipirksi laimės, nenusipirksi vidinės ramybės. Žmogus,kuris duoda, gauna daug daugiau,nei kuriam suteikiama pagalba. Man teikia džiaugsmą kai galiu padėti kitiems.

 

Apsilankykite mano internetinėje parduotuvėje ir padėkite man įgyvendinti mano tikslą

https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?distribID=353000206311&store=IRL

Forever living products

Jūsų

Rita